30 jan

(opgelost) Solcon Internet – Netwerk BaByXL – Verschillende locaties

Starttijd: 17-01-2012 10.30
Eindtijd: 17-01-2012 14.30
Status:


Probleem:

Door een storing met BabyXL ondervinden eindgebruikers hinder van een onderbreking in de internet en VoIP dienstverlening. Storing geldt voor onderstaande locaties:

  • Apeldoorn
  • Amsterdam
  • Aalsmeer
  • Assen
  • Breda
  • Cuijk
  • Dronten
  • Drachten
  • Deventer
  • Ede
  • Eindhoven
  • Emmeloord
  • Etten Leur
  • Groningen
  • Hoogeveen
  • Hoofdorp
  • Heerhugowaard
  • Haarlem
  • Hoorn
  • Heerlen
  • Huizen
  • Leiden
  • Lisse
  • Lelystad
  • Leeuwarden
  • Mijdrecht
  • Muiden
  • Noordwijkerhout
  • Nijmegen
  • Nijverdal
  • Nieuw Vennep
  • Purmerend
  • Rijssen
  • Sneek
  • Sassenheim
  • Uithoorn
  • Wijchen
  • Winschoten
  • Zwolle

BabyXL werkt aan een oplossing om het probleem zo snel mogelijk te verhelpen. Onze excuses voor het ongemak.

 

Update 1 :

 

N.a.v. Officiele melding lijnprovider aantal getroffen plaatsen uitgebreid.

 

Update 2 :

 

Er is een defect vezel vervangen, hiermee is de dienst hersteld. Eindgebruikers kunnen weer gebruik maken van internet en telefonie.

 

= Actueel – = Niet actueel / Verholpen

storingsoverzicht-logo
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.