02 jul

[opgelost] Storing actieve loadbalancer

Om 14.40 uur is er een storing op de actieve loadbalancer (op BIT-2) opgetreden. Door deze storing werd de standby loadbalancer (op BIT-1) ook actief, maar bleef de origineel actieve loadbalancer dat ook. Hierdoor zijn er gedurende korte tijd problemen geweest met loadbalanced diensten. Engineers hebben dit vervolgens handmatig gecorrigeerd, waardoor de loadbalancer op BIT-1 (normaliter standby) als enige actief was.

Om nog onduidelijke redenen bleken er hierna problemen te zijn met SSL-offloading voor een aantal websites. Ondanks dat configuraties tussen de loadbalancers automatisch gesynchroniseerd werd bleken hierin verschillen te zitten.

Omdat dit problemen voor klanten opleverde is de loadbalancer op BIT-2, nadat deze gereboot was, weer actief gemaakt. Hiermee zijn de problemen met foutieve SSL-offloading verholpen.

Er wordt met de leverancier van onze loadbalancers contact gezocht om zowel de oorzaak van de crash als de problemen met configuratie-synchronisatie te onderzoeken.

storingsoverzicht-logo
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.