23 okt

Periodiek onderhoud koelmachines (BIT-2BCD) en computairs (BIT-2A/BIT-2BC)

Van donderdag 1 november t/m vrijdag 9 november zal er tussen 8.00 en 17.30 uur onderhoud gepleegd worden aan alle computairs (de machines die de gekoelde lucht de serverruimte inblazen in BIT-2A en BIT-2BCD) en de koelmachines van BIT-2BCD.

De computairs zullen één voor één uitgezet worden voor de onderhoudsbeurt. Dit kan op bepaalde plaatsen in de ruimte een lichte verhoging in de temperatuur veroorzaken.

De koelmachines van BIT-2BCD zullen ook één voor één worden uitgezet voor de onderhoudsbeurt. Op BIT-2BCD is er genoeg capaciteit om dit uit te voeren zonder verlies van redundantie.

Het gehele onderhoud wordt begeleid door datacenter engineers van BIT. Tevens zullen deze engineers de temperatuur in de serverruimtes monitoren.

Mocht u vragen hebben naar aanleiding van dit onderhoud, dan kunt u contact opnemen met onze afdeling Customer Care op 0318 648 688 of via [email protected].

storingsoverzicht-logo
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.