09 jul

[Storing (opgelost)] Sites cluster 27 niet bereikbaar

Update 12:45 uur: Inmiddels is er meer duidelijkheid over de oorzaak, deze vind je hieronder terug onder het kopje ‘Wat is de oorzaak?’.
Update 10:13 uur
: Alle sites zijn uit de backup teruggezet en weer online.
Update 9:52 uur: Inmiddels is de helft van de sites weer online. Het terugzetten voorloopt door een aantal handigheidjes nog sneller. We verwachten daarom ook al eerder dan 11 uur alles sites van cluster 27 online te hebben.
Update 9:33 uur
: Inmiddels is 30% van de back-up teruggezet. Helaas kost dit veel tijd en we zijn nog bezig dit te versnellen. De prognose van onze techneuten is dat om 11 uur klaar is de sites weer live zijn.
Update 9:17 uur: Onze techies zijn hard aan het werk om dit cluster met 10 sites zo snel mogelijk weer live te krijgen. Helaas lijkt onze 30 minuten oplostijd iets te optimistisch. Zodra we meer zekerheid hebben, melden we dat.
Update 08:55 uur: We zijn bezig om data voor het gehele cluster uit de backup terug te halen. Dit is de backup van 2014-09-07 05:37.

Originele bericht: Door een storing zijn sites op cluster 27 niet bereikbaar.

Je kunt via het Service Panel nagaan of jouw website(s) van deze server(s)/cluster(s)/segment(en) gebruik maakt/maken.

storingsoverzicht-logo
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.