16 feb

Storing aan koelmachine BIT-2A

Ons monitoringsysteem heeft een storing gedetecteerd aan één van de drie koelmachines van BIT-2A. Onderzoek van onze engineers en de leverancier wijst erop dat een klep in de koelmachine defect is en vervangen moet worden. De verwachting is dat dit morgen zal gebeuren.

Tot die tijd heeft deze koelmachine slechts een koelcapaciteit van 50%. Het gevolg hiervan is dat op dit moment de koeling van BIT-@a geen N 1 redundantie heeft, maar N 1/2.

storingsoverzicht-logo
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.