15 sep

[ Storing (opgelost) ] Segment 2 20-25 seconden onbereikbaar

Wat voor storing was er gaande?

Segment 2 (clusters 36, 48, 51, 53, 54 en 55) is 20 tot 25 seconden onbereikbaar geweest.

Wat is de oorzaak?

Op verzoek van Byte wijzigde XS4ALL de routering van 46.21.224.0/20 zodat deze IP-range gesegmenteerd kan worden. Een risico & impactanalyze door zowel Byte als XS4ALL concludeerde dat er geen impact zou zijn.

Helaas flapte er een aantal BGP sessies en moest ‘het internet’ op de hoogte gebracht worden van de wijziging. Na 20 tot 25 seconden was dit gebeurd en was Segment 2 weer beschikbaar.

storingsoverzicht-logo
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.