15 feb

Storing in de regio IJmuiden Centrum (opgelost)

Het kan zijn dat je momenteel problemen ondervindt met vaste telefonie van Tele2. Deze problemen worden veroorzaakt door een storing in de regio IJmuiden Centrum. Tele2 is hard aan het werk, om de diensten weer optimaal te laten werken.

2 reacties op deze storing:

  1. De storing is nog helemaal niet opgelost. ik heb nog steeds last van zeer traag internet. Het duurde eeuwen om op deze pagina te komen. Ik hoop dat tele2 het maar snel oplost, dit is immers geen doen!

    • Verstandig om in ieder geval de stekker van de modem eruit te halen, minuut te wachten en stekker weer erin. Start de modem opnieuw op. Het kan na een storing voorkomen, dat de modem even niet helemaal meewerkt en hierdoor zou het weer goed moeten werken. Werkt het morgen nog steeds niet goed, contact opnemen met Tele2.

Reageren is niet meer mogelijk.

storingsoverzicht-logo
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.