03 mei

[opgelost] – Solcon services – storing bereikbaarheid Solcon – 3-5-2013

Starttijd: 3-05-2013 8.00
Eindtijd: 3-05-2013 9.00
Status: Actueel

probleem

Momenteel ervaart Solcon problemen met haar interne telefoniecentrale. Hierdoor worden de keuzemenu bandjes niet afgespeelt waardoor u mogelijk geen juiste keuze kunt maken of het lijkt dat er niemand aan de lijn is. Wel kunt u uiteraard ons bereiken op het moment dat u ons belt.

Indien u op uw toestel ziet dat u verbinding heeft met ons nummer kunt u de volgende keuzes maken om zo bij de juiste afdeling terecht te komen :

Optie 1 : Consument  –> Keuze 1 voor de afdeling Verkoop Keuze 2 voor de Technische ondersteuning
Optie 2 : Bedrijven –> Keuze 1 voor de afdeling Verkoop Keuze 2 voor de Technische ondersteuning
Optie 3 : Receptie

 

impact

Klanten kunnen hinder ondervinden van deze storing.

storingsoverzicht-logo
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.