onderhoud aan mp.bit.nl met onderbreking mobiele verbindingen
onderhoud mp.bit.nl
Vodafone zal op ons verzoek de APN met BIT upgraden zodat de APN ook geschikt wordt voor 4G. Deze wijziging zal op donderdag 15 mei tussen 08.00 en 12.00 uur uitgevoerd worden.
Tijdens het onderhoud zult u maximaal 30 minuten geen gebruik kunnen maken van de APN van BIT. In deze periode kunt u wel gebruik maken van de APN van Vodafone. U kunt hiervoor de onderstaande gegevens gebruiken:
APN: office.vodafone.nl
gebruikersnaam: vodafone
wachtwoord: vodafone
Let op, als u de Vodafone APN instelt krijgt uw aangesloten apparatuur een ander IP-adres en wordt er geen gebruik gemaakt van de BIT-firewall. Na het onderhoud kunt u de APN weer terugzetten naar mp.bit.nl met de eerder door BIT verstrekte gebruikersnaam en wachtwoord.
Mocht u na het onderhoudsvenster toch problemen ondervinden met de BIT APN, herstart dan eerst uw apparatuur en neem indien gewenst contact op met Customer Care op 0318 648 688 of via email op [email protected].