08 jun

Xen management software hack geen probleem voor XLS Hosting

Diverse collega-providers die gebruik maken van LxLabs HyperVM in combinatie met Xen zijn dit weekend getroffen door grootschalige hacks van hun vps-infrastructuur.

We hebben navraag naar deze hacks gedaan en de conclusie is dat de schuld in deze gevallen bij HyperVM lag. HyperVM is een Xen management tool dat door het Indische bedrijf lxlabs gemaakt is en door veel VPS providers gebruikt wordt. XLS Hosting heeft haar eigen management en failover software en maakt dus geen gebruik van dit programma.

Groet,
XLS Hosting Development

storingsoverzicht-logo
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.