21 jul

Storing centrale storage

Sinds afgelopen nacht 02:00 is het filesystem op onze centrale storage, waarop onder andere mail en configuratie wordt opgelagen, door een defect van in een website van een klant langzaam volgelopen. Om 21:30 was dit filesystem helemaal vol en zijn er een aantal problemen onstaan.

Om 21:45 werd de dienstdoende engineer gebeld door ons monitoringsysteem en deze is direct met een onderzoek gestart. Om 22:02 waren de problemen opgelost.

Gedurende de periode van 21:30 tot 22:02 is het mogelijk dat u problemen hebt ondervonden bij het gebruik van onze pop- of imapdienst. Tevens is het mogelijk dat in deze periode accounts waarop virusscanning aanstaat gebounced zijn met de melding ‘User unknown’.

Onze excuses voor de overlast die deze storing heeft veroorzaakt, wij zullen onze monitoring aanscherpen om herhaling van dit probleem te voorkomen.

storingsoverzicht-logo
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.