21 mrt

Wereldwijde storing Apple websites en diensten

begintijd rond 17:40

eindtijd onbekend

In de loop van de middag is er een wereldwijde storing ontstaan bij Apple. Hierdoor zijn Apple websites en diensten zoals Mail en iCloud onbereikbaar. De storing geldt voor alle Apple gebruikers, welke gebruik maken van deze diensten.

Apple heeft nog niet gereageerd op de storing. Wat de oorzaak van de storing is, is ook nog niet duidelijk. Oplostijd is vooralsnog ook onbekend.

Update 21 maart 2022, 18:03

Een groot gedeelte van de diensten lijkt weer (deels) beschikbaar. We houden het nog even in de gaten, om te zien of dit niet van tijdelijke aard is en de storing weer terug komt.

Update 21 maart 2022, 19:43

De storing was in de vorige update al zo goed als opgelost. Alle dienstverlening was binnen 30 – 45 minuten na eerste melding hersteld en beschikbaar voor alle gebruikers.

1 reactie op deze storing:

Reageren is niet meer mogelijk.

storingsoverzicht-logo
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.