07 jun

Landelijke TV storing (opgelost)

Het lijkt erop dat Tele2 problemen ondervindt met haar televisie dienstverlening. Bent u Tele2 gebruiker en ondervindt u momenteel last van storing? Meldt dan hieronder welke problemen u ervaart en in welke regio u zit.

(reacties stromen momenteel binnen, herlaadt de pagina voor nieuwe reacties)

update 7 juni 2102, 20:30
Zoals de titel zegt, gaat om een landelijke TV storing bij Tele2. De provider is op de hoogte van de problemen. Eindtijd is onbekend.

update 7 juni 2102, 21:00
Ook mobiel lijkt vanuit de reacties hier en daar problemen te ondervinden.

update 7 juni 2102, 21:03
Nu.nl meldt dat het landelijke politienummer (0900-8844) ook niet bereikbaar is. Detail hierbij is, dat het politienummer door Tele2 wordt verzorgd. Zo mogelijk zijn er dus ook problemen met het telefoonnetwerk van Tele2.

update 7 juni 2102,  23:00
De storing werd veroorzaakt door een stroomstoring bij Stedin in Rotterdam. De storing is inmiddels verholpen volgens Tele2 en alle diensten zouden weer naar behoren moeten werken. De storing ontstond rond 19:30.

update 8 juni 2012, 17:30

De verklaring van Tele2.

Hieronder hebben wij beschreven wat er is gebeurd.
Gisteravond werd de regio Rotterdam om 19.15u getroffen door een stroomstoring. De storing heeft ook een belangrijke netwerklocatie van Tele2 geraakt, waardoor al onze diensten donderdagavond enkele uren problemen hebben ondervonden. Onze noodstroomvoorziening op de locatie is in werking getreden, deze kon echter niet voorkomen dat onze service tussen half acht en ongeveer kwart over tien in delen van het land werd onderbroken. Er is met man en macht gewerkt om alle diensten zo snel mogelijk weer actief te krijgen. Onze technici zijn direct naar de plek toegegaan waar de stroomstoring de problemen heeft veroorzaakt en op ons hoofdkantoor is direct een team van specialisten bij elkaar gekomen om de herstelwerkzaamheden te coördineren.

Rond 22.15u donderdagavond waren de meeste diensten, waaronder televisie, mobiel en dataverkeer weer hersteld. De overige diensten zijn in de loop van de nacht weer geactiveerd.Inmiddels zien wij nergens in het Tele2 netwerk meer problemen die zijn veroorzaakt door de stroomstoring. Uiteraard blijven wij dit vandaag extra goed in de gaten houden.

377 reacties op deze storing:

  1. Mijn mobiel kan niet bellen.
    TV heeft storing staat vast,
    Mocht het morgen met voetbal zo zijn zeg ik alles op.

  2. Storing Tv. Geen zenders. Tv kan niet afstemmen op de zender.

    Zuid-Holland, den Haag.

  3. Ik woon in Schiedam en zit nu zonder TV signaal. Eerder was mijn internet en vaste telefoon ook uitgevallen.
    Wat ik nog het meest kwalijk vind is dat ik voor 10 cent per minuut moet bellen en dat ik niemand aan de lijn krijg. Het is ook niet bepaald de eerste keer dat ik storing ondervind en het zonder TV moet stellen. Ik denk erover om over te stappen naar een andere provider.

  4. Regio capelle aan den ijssel (rotterdam) geen televisie. net ook geen internet, maar die doet het nu weer

  5. Storing Tele2 in Rotterdam
    Televisie. Internet. En telefoon werkt niet.
    Al vanaf 19:20
    En het is nu 20:46. Nog steeds niets.

  6. S pijkenisse we hebben geen uitzending we kunnen wel wat we hebben opgenomen bekijken.

  7. inmiddels is internet weer ok tv kan echter nog steeds niet laden (regio Den Haag) tijs om over te stappen denk ik nu het gebeurt te vaak dat of tel of internet of tv of niks werkt waardeloos, andré kuiper kan gewoon internetten en ik op aarde niet eens tv kijken:S

  8. De televisie geeft geen beeld. Geen ontvangst. Internet en telefoon doen het wel.

  9. Wel bereik van internet op mijn mobiele telefoon maar niet kunnen bellen en/of sms’en en ook niet gebeld/gesmst worden

  10. televisie storing in Gouda en de telefoon (bezet tot 21.00 uur) wordt niet opgenomen bij de servicedesk. (tussen 20 en 21 uur)
    Een storing kan voorkomen, maar vertel het dan wel aan je klanten 🙁

  11. Televisie van Tele2 is om 19.00 uur uitgevallen en werkt nogsteeds niet in Maassluis er brand een rood lampje op de modem bij inet ! Gebeurd heel veel bij Tele2 en de klantenservice neemt de telefoon gewoon niet op ! Slechte service van Tele2 .

  12. Internet & telefoonverbinding is in orde, maar televisie verbinding doet helemaal niets. Nummer van klantenservice tele2 is buiten gebruik!

  13. Hallo ik heb een alles in een paket van Tele2 en niets doet het ik kan geen tv kijken heb geen internet en mijn huis telefoon doet het niet ook kan ik de klantenservice niet bereiken ik vind het erg slordig dat Tele2 niets laat weten!

  14. We hebben hier duidelijk last van een storing. Nog steeds geen tv nu wel telefoon en wifi. Regio Rotterdam

  15. Ik heb momenteel (sinds 19.30) geen bereik met mijn mobiel. Dus kan niet bellen, smsen of whatsappen. Hopelijk is het probleem snel opgelost.

  16. inderdaad geen tv; wel internet anders kon ik dit niet typen; snel oplossen aub.

  17. Ik heb nu al een uur geen tv en geen telefoonverbinding … ik moet een rekening overschrijven en kan dus geen sms ontvangen of bellen ..?!
    Ik woon in de regio Den Haag !
    Best vervelend !

  18. regio zuid holland
    heb totaal geen tv beeld en heb ook bijna een uur zonder internet en telefoon gezeten

  19. Geen tv. Wel internet en telefoon.
    Regio Zuid Holland, Katwijk aan Zee

Reageren is niet meer mogelijk.

storingsoverzicht-logo
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.