storing KPN e-mail (opgelost)
Het lijkt erop dat KPN een storing ondervindt op haar e-mail dienstverlening. Kunt u ook niet mailen op dit moment? Laat hieronder een reactie achter.
Update (17 oktober 2011, 14:00): de storing is bij KPN bekend, staat aangemeld sinds 13:36. Wanneer de storing is opgelost, is niet bekend.
Update (17 oktober 2011, 17:20): de e-mail storing bij KPN is nog steeds gaande. KPN heeft nog geen update gegeven met extra informatie dan wel een mogelijke eindtijd van de storing.
Update (17 oktober 2011, 19:50): het blijft stil rond KPN. Er is nog geen update/nieuws naar buiten gekomen.
Update (17 oktober 2011, 21:20): nog steeds geen zicht op herstel. Tip: een alternatief voor versturen/ontvangen van uw e-mail, is webmail. Daarvoor kunt u hier terecht.
Update (17 oktober 2011, 23:00): er lijkt nu beweging in te zitten. Steeds meer gebruikers melden, dat ze weer email kunnen verzenden en ontvangen.
Update (18 oktober 2011, 09:00): KPN heeft de storing officieel sinds 22:00 gisteravond afgemeld. De storing werd veroorzaakt door een software probleem in de opslagserver. De software is per groep vervangen, waardoor niet iedereen tegelijkertijd weer beschikking had over zijn/haar e-mail.
Mocht u nog steeds problemen ondervinden met uw e-mail, probeer als eerst uw account opnieuw in te stellen in uw e-mail programma. Instructies hiervoor vindt u hier. Komt u er nog steeds niet uit? Dan kunt u contact opnemen met KPN via Twitter of uiteraard de reguliere kanalen.
We kunnen geen mail ontvangen, maar wel versturen.
Ook in Maassluis kan ik geen e-mail ontvangen en verzenden
Wel internet geen e-mail in Feanwalden
Kan op dit moment ook geen e mail ontvangen
iedere keer een foutmelding
Ook in Enschede werkt het ontvangen van mails niet. Internet werkt wel.
Ook Deil (De Betuwe) wel internet maar geen Email.
Gemeente Nieuwkoop wel internet – geen mail
Hier in Limburg hebben we ook een storing’s probleem.
E-mail via hetnet werkt niet, internet daar in tegen weer wel.
Is toch wel knap lastig.
Van 12.57 uur geen mail meer gehad, verstuurd en dus super ongemakkelijk
Heel Nederland ligt plat. E-mail via Planet gaat nog steeds niet lukken. Vanaf vanmiddag 13 uur geen verbinding. Duur wel erg lang!!
Omgeving Teteringen – Breda
Hier in Valkenburg aan de Geul al de hele middag geen mail
Ook in Bunde geen mailverkeer mogelijk
Kan geen email ontvangen, maar wel verzenden.
Hier in Valkenburg aan de Geul al de hele middag geen mail>
Ook in Tilburg sinds 13.30 uur geen mail verkeer mogelijk.
In Borne sinds 14.00 uur geen mail ontvangen en verzenden; wel internet.
Eindhoven
Kan geen e-mail ontvangen
geeft iedere keer een fout melding aan.
hier in venlo gaat e-mail niet te ontvangen
Reuver
Vanaf 13.30 uur steeds foutmeldingen bij openen van mail.
Ook in Woudrichem (4285) Geen mailverkeer mogelijk, ook niet via mobiel of netmail, op netmail krijg ik de melding dat de gebruikersnaam en/of wachtwoord niet kloppen
Vanuit Amstelveen geen e-mail ontvangst
Ook in Beilen (Drenthe) geen e-mail wel internet.
Ontvangen van e-mails via “webmail” en “password” blijkt wel mogelijk !!
Heb al vanaf 12.00 geen mailverkeer meer in Leiden, ook webmail doet het niet, erg lastig met een eigen website.
KPN zou moeten vermelden op haar site hoe lang ze denken dat dit nog gaat duren.
Hier in Sint.Annaparochie(Friesland) werken Windows Live Mail en Outlook Express 6.0 ook niet.
Van 12.57 geen mail super ongemakkelijk
Den Haag ook plat 1830 uur
Ook in Aalsmeer geen mailverkeer. Fijn , dank aan de KPN
Ook hier in Heesch (bij Oss) sinds 13.00 uur geen e-mail verkeer meer mogelijk.
Geeft telkens een foutmelding…..
Utrecht, nog steeds geen mail, wel internet. Schandalig dat de KPN helemaal geen info geeft. Klanten? Nooit van gehoord!
Kan mail wel verzenden maar niet ontvangen @ Roden
storing e.mail centrum a.dam
In Bergen op Zoom ook al hele middag storing in e-mailverkeer.
Waarom word deze storing niet op de nieuws-sites vermeld!
Hier in Kerkrade ook geen Mail
Wel internet, kan geen e-mail ontvangen.
Zoals meerdere clienten heb ik ook geen email ontvangst meer.
Lekker he je naam veranderen in het net dan weer kpn en dan weer etc
Wanneer is dit opgeheven.
Gr Pieter Zijp
Gaat KPN ook een vergoeding geven voor deze malaise die ze zelf hebben veroorzaakt. Het niet kunnen versturen van mails veroorzaakt veel zakelijke schade. Het is nu uren aan de gang. Om 18.30 hebben ze het probleem nog niet opgelost. We wonen toch niet in de binnenlanden van Afrika?
Ook in Zwolle heb ik ( @kpnplanet.nl ) geen outlook-email mogelijkheden al vanaf een uur of 3!
Geen binnenkomende en geen uitgaande email! Krijg steeds de melding onder in de balk: FOUT
Wel internet en dus is ook kpnwebmail mogelijk hoewel het soms erg lang duurt voordat de verbinding tot stand is gekomen.
vanaf 14:00 uur geen inkomende berichtenDe server heeft de verbinding onverwachts verbroken. Mogelijke oorzaken zijn problemen met de server, netwerkproblemen of te lange inactiviteit. Account: ‘pop.hetnet.nl’, Server: ‘pop.hetnet.nl’, Protocol: POP3, Poort: 110, Beveiligd(SSL): Nee, Foutnummer: 0x800CCC0F
gr., Bert
vanmiddag kon ik nog e-mails verzenden en ontvangen om 17.00 uur had ik een storing.
Ook hier in Amsterdam al vanaf vanmiddag geen mailverkeer meer mogelijk en webmail niet benaderbaar (HetNet).
geen binnenkomende mail wel internet