Storing mobiel netwerk KPN (opgelost)
**Klik hier voor de meeste actuele mobiele storingen**
Momenteel lijkt KPN in verschillende regio’s problemen te ondervinden met haar mobiele netwerk. Heeft u hier ook last van, meldt het dan hieronder (inclusief plaats). Door de storing is het momenteel niet mogelijk te bellen, smsen of gebruik te maken van mobiel internet.
De storing lijkt ergens tussen 13:00 en 14:00 vanmiddag te zijn ontstaan. op basis van verkeer naar de site [afbeelding].
Update (20:10, 18 juli 2011): de storing is nog steeds gaande. Ook gebruikers vanuit het buitenland, waaronder in Spanje / Frankrijk / Duitsland / Engeland / Oostenrijk / Zwitserland / Italie / Kroatië / Tsjechië tot aan zelfs Dubai, Oman en Chicago, melden hier problemen met het netwerk van KPN. Oorzaak lijkt een foutieve wijziging in het systeem van KPN. KPN heeft zich nog nergens uitgelaten met een tijdsindicatie voor wat betreft de oplossing.
Update (21:50, 18 juli 2011): een woordvoerster van KPN meldt “”een reset van een node om 15.00 uur. Daardoor moet het netwerk weer opstarten en dat kost tijd. Vooral omdat het zeer druk is, neemt het een langere tijd in beslag. De verwachting is dat het tegen middernacht opgelost is en iedereen weer verbinding kan maken.” (bron)
Update (00:45, 19 juli 2011): weinig verandering in de situatie. Volgens de woordvoerster van KPN zou de storing rond middernacht opgelost zijn. Echter komen de reacties nog steeds in hoog tempo via alle kanalen binnen en heeft nog geen enkele melding alles werkend. Dit geldt ook voor KPN gebruikers in het buitenland.
Update (08:20, 19 juli 2011): bij een deel van de gebruikers lijkt de storing te zijn verholpen, maar bij een ander deel niet. Het is verstandig af en toe de telefoon geheel uit te schakelen en vervolgens weer aan te zetten, om na te gaan of de verbinding volledig hersteld is.
Update (15:00, 19 juli 2011): op een enkeling na is de storing op het mobiele netwerk van KPN opgelost. Mocht u nog steeds problemen hebben, zet de telefoon geheel uit en vervolgens weer aan. Let op! Het in-/uitschakelen van de vliegtuigmodus als oplossing werkt vaak in dit soort situaties niet. Mocht u alsnog problemen ondervinden of willen checken of het in een bepaalde regio goed zou moeten werken, laat alsnog een reactie achter.
Geen mobiel internet in Groningen. Duurt toch wel erg lang. Op de KPN site staat niets vermeld.
In Den Ham en Vroomshoop ook geen mobiel internet….
Geen mobiel internet en zeer slechte ontvangst Hengelo OV
al de hele avond geen bereik telefoon of internet in Parijs via KPN mobile
geen internet en niet bellen, wel sms ( achterhoek)
Helemaal geen bereik vanaf 16.00u… locatie: Lisse..
Geen internet op mijn BB van hi wel telefoon inmiddels in wijchen.
Geen mobiel internet hier in Oldenzaal.. Nog steeds niet :(!
Geen service vandaag sinds 14:30 uur in Kroatie. Kroatisch sim kaartje doet het wel goed:)
Hier in Hoogezand-Sappemeer totaal geen last gehad.
Wij hebben alles van KPN.
ITV bellen en internet en ook mobiel geen problemen gehad.
Sorry
Heb geen mobiel internet, kan wel bellen. (Leeuwarden)
Geen internet in Overijssel, Oldenzaal
ook hier in hengelo heb ik geen verbinding met het internet dit duurt al de hele dag dit zeer vervelend vooral als je het dagelijks moet gebruiken.
Geen mobiel netwerk in Grashoek (limburg)
geen internet zuid oost brabant
23.00 regio eindhoven heeft nog geen mobiel netwerk
Bellen en SMSen in Frankrijk met KPN Zakelelijk abonnement lukt ook niet
Oke wel zeggen dat ik bereik heb maar versturen how maar, wanneer gaat het internet op mobiel het weer doen??(Heerenveen)
Geen mobiel netwerk in Heteren. Bellen gaat wel maar de sms jes komen traag binnen.
Wij zijn met drie nummers verstoken van telefoon, waarvan één persoon zelfs zakelijk. Gebeurd de laatste tijd vaker graag nu keer goed.
Ik was al bang dat het aan mijn telefoon lag! Ik kan wel bellen maar heb geen mobiel internet in Enschede
vanaf 16 uur geen bb internet meer.. in Heerenveen.
Wanneer lossen ze het op!!!!!!!
Apeldoorn nie bellen nie en geen internet
kan wel bellen maar geen mobiel internet in enschede
kan wel bellen maar geen mobiel internet
in hedel sinds 21.00 geen mob tel
Ook in Amersfoort geen mobiel internet met KPN.
en op de site geen enkele melding van een storing.
ik kan wel bellen en smsen maar ik kan geen verbinding maken met het internet in Harlingen ( friesland)
wel bellen en smsen geen internet in friesland -.-
Geen mobiel internet en zeer slechte ontvangst überhaupt, Arnhem, Gelderland….
Ook vanuit het zonnige Italie een drama om te kunnen telefoneren…….zou ook fiijn zijn dat je bij de bron de informastie zou kunnen halen!!
Zeker bij zo’n grote organisatie zou dit minimaal op zijn plaats zijn!!!
Sjonge jonge… laten ze maar eens opschieten hahah 😛
irritant.. geen internet verbinding… wel weer g3.. maar onvoldoende netwerkbereik om iets te kunnen doen…
heel wat werk mis gelopen vandaag….
Ik kan wel bellen en smsen maar ik heb geen mobiel internet in Groningen.
Vanuit Ameide (Zuid-Holland) nog steeds geen bereik
in de Var (zuid Frankrijk) ook niks
hier in de rijp noord-holland is het ook huilen met de pet op. het ene moment werkt het en het andere moment heb je helemaal niets meer. nu kan ik wel whatsapp gebruiken maar weer niet bellen.
Geen GSM en 3G in de Ardeche (Frankrijk)
Zutphen ook zware problemen…mondjesmaat bellen..2g en 3g niet mogelijk
Hallo in westerhaar-vriezenveensewijk (overijssel)… kan ik ook met Hi niet meer bellen en smsen.. helemaal geen bereik meer… whaa wanneer is dat over die storing?
Regio Wijchen en Nijmegen