Storing mobiel netwerk KPN (opgelost)
**Klik hier voor de meeste actuele mobiele storingen**
Momenteel lijkt KPN in verschillende regio’s problemen te ondervinden met haar mobiele netwerk. Heeft u hier ook last van, meldt het dan hieronder (inclusief plaats). Door de storing is het momenteel niet mogelijk te bellen, smsen of gebruik te maken van mobiel internet.
De storing lijkt ergens tussen 13:00 en 14:00 vanmiddag te zijn ontstaan. op basis van verkeer naar de site [afbeelding].
Update (20:10, 18 juli 2011): de storing is nog steeds gaande. Ook gebruikers vanuit het buitenland, waaronder in Spanje / Frankrijk / Duitsland / Engeland / Oostenrijk / Zwitserland / Italie / Kroatië / Tsjechië tot aan zelfs Dubai, Oman en Chicago, melden hier problemen met het netwerk van KPN. Oorzaak lijkt een foutieve wijziging in het systeem van KPN. KPN heeft zich nog nergens uitgelaten met een tijdsindicatie voor wat betreft de oplossing.
Update (21:50, 18 juli 2011): een woordvoerster van KPN meldt “”een reset van een node om 15.00 uur. Daardoor moet het netwerk weer opstarten en dat kost tijd. Vooral omdat het zeer druk is, neemt het een langere tijd in beslag. De verwachting is dat het tegen middernacht opgelost is en iedereen weer verbinding kan maken.” (bron)
Update (00:45, 19 juli 2011): weinig verandering in de situatie. Volgens de woordvoerster van KPN zou de storing rond middernacht opgelost zijn. Echter komen de reacties nog steeds in hoog tempo via alle kanalen binnen en heeft nog geen enkele melding alles werkend. Dit geldt ook voor KPN gebruikers in het buitenland.
Update (08:20, 19 juli 2011): bij een deel van de gebruikers lijkt de storing te zijn verholpen, maar bij een ander deel niet. Het is verstandig af en toe de telefoon geheel uit te schakelen en vervolgens weer aan te zetten, om na te gaan of de verbinding volledig hersteld is.
Update (15:00, 19 juli 2011): op een enkeling na is de storing op het mobiele netwerk van KPN opgelost. Mocht u nog steeds problemen hebben, zet de telefoon geheel uit en vervolgens weer aan. Let op! Het in-/uitschakelen van de vliegtuigmodus als oplossing werkt vaak in dit soort situaties niet. Mocht u alsnog problemen ondervinden of willen checken of het in een bepaalde regio goed zou moeten werken, laat alsnog een reactie achter.
Dat geklaag van iedereen. KPN kan hier weinig aan doen mensen, het is eenmaal zo. Het is techniek en techniek laat je soms in de steek. Mensen werken hard om dit probleem op te lossen. Heb geduld! Ik ben gewoon een klant van KPN en ben altijd tevreden geweest, zelfs nu. Goede service, helaas een storing maar dat kan gebeuren.
Ze werken hard? ik heb zelf voor kpn/hi gewerkt.. en geloof me, ze doen er morgen pas weer iets aan.
We zullen zien.
Nou, morgen weer een dag toch. Hopelijk werkt dan alles weer zoals iedereen dat wil. Problem solved.
Waardeloos…gistermorgen al wat problemen rond 12 uur……berichten die een half uur te laat doorkwamen etc..en nu…..dik 12 uur later…nog geen internet op de mobiel.
Hoop dat het morgen weer op rolletjes loopt…kan gebeuren dit soort dingen he?
Maar wel verrekte lastig 😉 @ Ruinen
t is vreselijk, nog steeds geen bereik niks !!! als het om 1 uur nog niet gefixt is ga ik maar eens slapen..
Uit Leeuwarden
Ann, lees een goed boek of ga een film kijken. Een storing kan gebeuren. Dat je afhankelijk bent van je telefoon is je eigen schuld, niet die van KPN.
Als dit in die 5 jaar dat ik klant ben al de 100ste keer is word je wel moedeloos, helemaal als mijn werk via mijn telefoon gaat en ik dus reserveringen en boekingen misloop, waar een hele hoop geld in omgaat. dus ik mag best mijn frustraties even kwijt. en via kpn heb ik alleen mijn werk telefoon en niet mijn prive GELUKKIG!
Had je dat misschien toch anders om moeten regelen als jij veel last van storingen ondervind van KPN. Ik ben inmiddels 4 jaar klant van KPN en dit is de eerste keer dat ik dit ondervind. Je reacties vind ik persoonlijk (iets te) overtrokken. Je weet best dat KPN hard werkt om je straks weer te voorzien van je diensten. Ga geen modder gooien naar mensen die nu nog werken om dit probleem op te lossen :). Just my two cents.
Het is dat ik vanmiddag geen tijd had om via mijn laptop twitter op te gaan. Druk spullen aan het inpakken voor de verhuizing), anders had ik had dus op #kpn of #hi wel gezocht en gevonden dat ik niet de enigste was 🙁
En ondertussen maar lekker geld innen die KPN (en Hi), ik vind dat klantenservice voor abonnees gratis moet worden, en niet van je belbundel gebruik mag maken. (+extra kosten voor mobiel gebruik) En dat heb ik ze gezegd ook voor ik ophing.
Nakketikkers!
Nog steeds storing haaksbergen geen service geeft tel aan
Hier ook storingen sinds vanmiddag
iPhone 4, te Urk, Flevoland
Nog steeds storing haaksbergen geen service7
Stiens (boven Leeuwarden) ook geen bereik. Geen enkele service bereikbaar.. jammer.
Nog steeds niks kunnen doen met mijn telefoon!! @ Leeuwarden
San Fulgencio (Spanje) geen bereik sinds 18 juli!
Varik heeft geen netwerk
Ik woon in Havelte , en ik heb sinds vanmiddag ook geen bereik zowel internet als sms-dienst
ja ik krijg steeds het zelfde probleem soms kan ik wel gewoon even pingen twitteren en alles, en soms komt er alleen 3g te staan en kan ik alleen maar smsen of bellen , hoop dat dit snel opgelost word! , heb trouwens gehoord dat er 2 masten zijn omgevallen , dus.. miss komt et daardoor
Nou, ik merkte het vanochtend rond 10en al (Zutphen).
Had een G netwerk opeens ipv H. (2G netwerk ipv 3G)
Eerste medewerkster van de klantenservice van Hi zei dat het aan mijn abbo lag, en smeerde me een hogere internetbundel aan (had al zowat de hoogste, leek me al stug dat ik daar doorheen was).
Rond 2 uur zei een medewerker dat het ZEKER niet aan mijn abbo lag, raadde me aan terug te bellen met de huistelefoon en dan me door te verbinden met de technische dienst.
Daarna kon een nieuwe medewerker me niet verbinden met die dienst want de wachttijd was te lang.
NIEMAND wist blijkbaar dat er een storing was.
Rond 6 uur maar weer gebeld, en toen wist er pas iemand dat er storing was.
Het zou tussen 8 en 9 opgelost zijn.. Not..
Fijn dat de medewerkers niet weten watskebeurt, en de klant de schuld geven, en een medewerker erna compleet wat anders beweerd..
Nog steeds geen 3g data (internet) mogelijk hier in Musselkanaal. Mag wel een keer opgelost zijn.
bij mij komt internet heel af en toe een keer terug
maar is daarna ook gelijk weer verdwenen
als ik gebeld word valt ook vaak de lijn zomaar weg
hopen dat dit snel opgelost is
Ik heb geen internet, al sinds vanmiddag niet. Bellen kan ik wel.
Teleffon geeft wel 3g en goed bereik aan maar heb dus geen internet.
Neede, Gelderland [Achterhoek]
dikke l*l met hun verbinding ik zeg je morgen is nog steeds niet!
Arnhem
wel smsen en bellen, maar nogsteeds geen internet…….. wat een gedoe!
het zou na middernacht verholpen zijn toch?
Nog steeds geen internet gvd al de hele dag zonder!
als ik morgen wakker wordt hoop ik dat het verholpen is maar ik vrees het ergste… ik stap over op een andere provider!
Mensen, mensen, een paar uur zonder internet zou toch geen probleem moeten zijn. Als we ons leven van een signaal laten afhangen kun je je afvragen wat echt belangrijk is.
Ga lekker wat met je partner doen, of ga een film kijken.
Of ga een keer lekker op tijd naar bed.
Morgen heeft KPN het wellicht voor elkaar. Zoniet, dan een rustige dag zonder de stress van 3G.
3G verbinding valt nog steeds telkens weg…(Hilversum) Geen data meer mogelijk…. Gek wordt ik er van!
tjah de laatste tijd telfort een paar x eruit gelegen, nu kon eruit en t-mobile? nee ik heb daar nog nooit problemen mee gehad. ben daar al 6 of 7 jaar klant 🙂
Al de hele dag geen bereik en internet wat een drama dit!! beter is het morgen opgelost!! gr. uit Emmen, Drenthe
Hier in groningen nog steeds geen mobiel internet. Wel telefoon en sms. Gelukkig ben ik weer thuis aan de wifi!
Ik heb het zelfde gelukkig geen KPN op de Wifi
Sinds vanmiddag @Vlieland mobiel bellen aan/uit en geen 3G verbinding. Ik ben helemaal klaar met die kut KPN
Hier in Stadskanaal had ik tegen de avond (uur of 8 tot 12) geen mobiel internet, vervelend. Maar helaas niet anders. Mijn smsjes kwamen ook heel laat door, en mijn telefoongesprekken waren pas ná een minuut of 5 gewacht te hebben mogelijk.
Helaas heb ik vanaf vanmiddag 1500 uur geen internet meer op mijn mobiel en geen service, vanaf 6 uur kon ik weer bellen en sms’en. maar internet ho maar.
Hardenberg, 13 juli 00.30 u. Geen netwerk van kpn beschikbaar.
Hele dag al last van problemen, vaak geen netwerk of geen internet.
Op dit moment geen internet, ik woon in winterswijk.
Friesland, Regio Drachten ook niets!
Nu blijf ik op de bank hangen achter laptop.. anders al lang in bed gelegen 🙂
stomme KPN kwakken ze ook de hoorn er op als je de klanten service belt,,, echt klantvriendelijk hoor.
moest met spoed naar Nice, geen netwerk. dus geen contact met thuis om alle problemen op te vangen, kan geen afspraken afbellen en geen taxi bellen. voel me super gehandicapt.
Wat een HELL, al 4x mn telefoon uit en aan gezet, batterij eruit en erin en nog geen verdomde internet..
ook van mij kunnen ze rekenen op een DIKKE VETTE klacht ! En ohja, deze maant betaal ik mijn rekening gewoon niet, hun fout, hun fout dat ik klanten ben misgelopen, hun fout dat ik dus ook reserveringen mis ben gelopen. en door HUN fout betaal IK mijn rekening niet. het 1 haalt het andere aan.
Overstappen naar een andere provider, vooraf vodafone nooit problemen mee gehad!
Helemaal met je eens, ze kunnen fluiten naar me centen..
hun een fout, die ze zouden oplossen voor 12! Niet voldoende op de hoogte worden gehouden, en dan ook nog geld betalen voor zo iets. AJU PARAPLU. Gr, elisa
Je moet je niet zo aanstellen, je maakt van een mooie dienst gebruik, wetende dat het af en toe kan haperen.
Groningen zit ook zonder!
Ook hier in chicago geen netwerk.. iPhone met Hi abo. Af en toe een signaaltje van at&t of tmobile maar is snel weer weg..
sinds vanmiddag geen internet op mn mobiel en vanmiddag kon ik even niet smsen @Raalte
Ik heb ook nog steeds niks. Sinds vanmiddag al niet. Geen 3g bellen kan soms wel.
Ze weten niet helemaal wat ze willen volgens mij bij Kpn.
Hahah ik weet het wel, mijn abbo loopt af ik oktober en nu weet ik het zeker: ik ga naar een andere provider. Ben er wel klaar mee, ook de service in de winkel van hi en medewerkers. Zo behandel je geen mensen.
Het is allang middennacht en daar gaat je bereikbaarheid ook zakelijk
Ik word er nu dus echt wel een beetje schijtziek van!
middennacht niet gered oke! Maar als het morgen niet verholpen is, kunnen jullie zeker rekenen op een klacht!! EINDELOOS-internet.. Juistja.. pfff
Nog steeeeeeeds geen netwerk! Al uren niet! KPN zet nooit netwerkstoringen van eigen schuld op hun site….